Info

Nejedná se o nabídku reklamou ani o předsmluvní informace dle zákona č. 145/2010 Sb. Jedná se pouze o orientační výpočet, konkrétní parametry úvěru budou uvedeny v předsmluvních informacích a ve smlouvě o úvěru.

 

Vyplnit Online žádost můžete v kteroukoliv denní či noční dobu. O tom, že jste ji vyplnil/a – odeslal/a jsme automaticky online informováni a neprodleně jej začneme zpracovávat. Pokud na vyřízení žádosti opravdu pospícháte, odešlete zároveň s odesláním žádosti sms na tel: 777 120 126 s textem: ODESLANA ZADOST.  Náš zpětný telefonát na Vaše telefonní číslo pro doplňující informace můžete očekávat obratem, v souladu s provozní dobou uvedenou v Kontaktech těchto stránek. Máte-li požadavek na termín našeho zavolání, uveďte jej do Poznámky Online žádosti. Budeme se jím řídit.
Kontaktní telefonní číslo 777 120 126 je Vám k dispozici v provozní dobu uvedenou v Kontaktech těchto stránek. Mimo tuto dobu můžete využít e-mail: onlinepujcka.cr@seznam.cz.

Zprostředkováváme nebankovní půjčky. To s sebou nese určité výhody, ale i nevýhody. U bankovních úvěrů mohou banky při posuzování kvality – bonity žadatele uplatňovat přísnější požadavky na kvalitu – bonitu žadatele. Naproti tomu jejich půjčky bývají pro klienta levnější než nebankovní. U nebankovních půjček si je poskytovatel vědom vyššího rizika, což promítne do ceny půjčených peněz. Avšak následně svým klientům, kteří svůj úvěr řádně splácí, poskytuje zajímavé bonusy, např. také ve formě úspory na úrocích, ve formě odpuštění určitého počtu splátek apod. Řádně splácejícím klientům se tak i nebankovní úvěr může velmi výrazně zlevnit!

Historicky jsme zprostředkovali schválené nebankovní půjčky v objemu převyšujícím 100.000.000,- Kč v tzv. nominální hodnoty.

Za zprostředkování půjčky neúčtujeme žádné poplatky nad rámec Smlouvy o úvěru. Tedy neinkasujeme od Vás žádné poplatky za posouzení a zpracování online žádosti, žádné poplatky za zprostředkování půjčky, žádné poplatky za osobní doručení Smlouvy o úvěru k podpisu až k Vám domů nebo na místo, které si domluvíme, žádné poplatky za předání smlouvy k proplacení! Tento servis je pro Vás v rámci našich činností naprosto zdarma!
Zprostředkovatel pracuje jako vázaný zástupce pro jednoho věřitele IČ 61860069 a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o úvěru a péči klienta po uzavření smlouvy o úvěru.